Euro
15.2350
-0.43%
Dolar
13.5105
0.03%
Altın
800.4190
-0.01%
Borsa
1941
1.63%
Bitcoin
499.307
7.58%
0ºC
İstanbul
Çok bulutlu 0 C

  Skoda'nın yeni yetkili satıcısı Avek Otomotiv açılıyor

  Türkiye'deki ataklarını sürdüren Skoda'nın yeni yetkili satıcısı Avek Otomotiv, İstanbul Tekstilkent'teki yeni adresine kavuşuyor.
  • 26.11.2014 - 12:35
  Skoda'nın yeni yetkili satıcısı Avek Otomotiv açılıyor

  skoda

  Uzun yıllardır otomobil yetkili satıcılığını başarıyla yürüten Avek Otomotiv, Skoda bayileri arasına katıldı. Birbiri ardına satışa sunduğu yeni modellerle atağını sürdüren ve satış grafiğini de her geçen gün yükselten Skoda, satış ve satış sonrasındaki hamlelerine devam ediyor.

  SKODA'NIN TÜRKİYE'DEKİ YETKİLİ SATICI SAYISI 36 OLDU

  Skoda'nın satış ve servis ağını daha da güçlendirecek olan Avek Otomotiv Skoda showroomu, Tekstilkent'te hizmete giriyor. Avek Otomotiv’in katılmasıyla birlikte Skoda'nın Türkiye çapındaki yetkili satıcı sayısı 36’ya, yetkili servis sayısı da 40‘a yükseldi. 2005 yılında otomobil yetkili satıcılığına başlayan Avek Otomotiv, Skoda showroomu ile bu seçkin markalara bir yenisini daha eklemiş oldu.

  ORİJİNAL PARÇA VE AKSESUAR SATIŞINI DA ÜSTLENİYOR

  Başarılı çalışmaları ve hizmet kalitesiyle birçok ödül de kazanan Avek Otomotiv, Skoda markası için 1.500 metrekarelik yeni showroom ve servis yatırımı yaptı. Avek Otomotiv Skoda, orijinal Skoda yedek parça ve aksesuarlarının satışını da yürütecek.

  Skoda nın yeni yetkili satıcısı Avek Otomotiv açılıyor #2

  9 AYDA SATIŞLAR YÜZDE 6,9 ARTTI

  Son dönemde Türkiye'de yeni model ve satış ağıyla atağa kalkan Skoda, Türkiye Binek Otomobil pazarı yüzde -18.9 daralırken ilk 9 ayda satışlarını, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6.9 artırmayı başarırken son aylarda filo teslimatlarıyla da çıtayı yükseltti.

  Özellikle Rapid, Rapid Spaceback, Octavia, Yeti ve Superb modelleriyle beğeni kazanan Skoda, bu modellerinde sunduğu 1.6 lt dizel-otomatik vites seçeneğiyle dikkat çekiyor. Skoda, yeni model atağına gelecek yıl tamamen yeni Fabia ile hız verecek ve iddiasını sürdürecek.


  Görüş Bildir