Euro
9.4951
0.51%
Dolar
7.8153
0.56%
Altın
461.09
0.17%
Borsa
1.331
0%
Bitcoin
149.149
-1.23%
12ºC
İstanbul
Yer yer bulutlu 12 C
  İhsanoğlu ekmeğin fiyatını soran muhabire kızdı İZLE

  İhsanoğlu ekmeğin fiyatını soran muhabire kızdı İZLE

  Cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, düzenlediği basın toplantısında kendisine ekmeğin fiyatını soran muhabire kızdı.
  • 21.07.2014 - 14:20

  İhsanoğlu ekmeğin fiyatını soran muhabire kızdı İZLE #1

  "Ekmek için Ekmeleddin" sloganıyla seçim kampanyası başlatan CHP ve MHP'nin cumhurbaşkanı adayı Ekmeleddin İhsanoğlu, basın toplantısı düzenledi.

  "ANKARA VE İSTANBUL'DA EKMEĞİN FİYATI NEDİR"

  Ekmeleddin İhsanoğlu, Yeni Akit gazetesi muhabiri Yener Dönmez'in,  "Anadolu insanının sizin hakkınızda şöyle bir tespiti var; 'Ekmeleddin İhsanoğlu, uzun sürü halktan kopuk kaldı. Halkın içerisine karışamadı.' Mesela şöyle ilginç bir görüş var ; 'Eminim ki sloganı 'ekmek' olan Ekmeleddin İhsanoğlu, ekmeğin fiyatı nedir bunu dahi bilmiyordur.' şeklinde görüşler belirtiliyor. Buna ne derseniz ? Ankara'da ve İstanbul'da ekmek ne kadar efendim ?" sorusuna sinirlendi. 

  İhsanoğlu ekmeğin fiyatını soran muhabire kızdı İZLE

  "BİLMİYORSANIZ SÖYLEYEYİM!.."

  İhsanoğlu , "Ekmeğin fiyatını bilmiyorsanız ben size söyleyeyim. Ekmek 1 Lira'dır. Halk ekmeği ise 60 Kuruş'tur. Cevabım yeterli değilse siz benim ağzımdan istediğiniz cevabı yazabilirsiniz. Çünkü sizin adetinizdir" dedi. Basın mensubu ise İhsanoğlu'na "Ben halkın görüşünü yansıtmaya çalıştım" dedi.

  Ekmeleddin İhsanoğlu kimdir
  Ekmeleddin İhsanoğlu ile ilgili tüm haberler

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir