Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
361.478
-0.74%
21ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 21 C
  İzmirliler CHP'li başkan Aziz Kocaoğlu'na isyan etti

  İzmirliler CHP'li başkan Aziz Kocaoğlu'na isyan etti

  CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin mahkeme kararıyla ihalesini iptal ettirdiği 15'er bin kişilik iki stat için İzmirliler ayağa kalktı.
  • Ajanslar
  • 07.01.2016 - 20:08

  CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin açtığı dava üzerine Ankara 18. İdari Mahkemesi'nin Karşıyaka ve Göztepe'ye yapılması planlanan 15'er bin kişilik iki stadın ihalesini iptal etmesine taraftarlar ortak tepki gösterdi.

  AZİZ KOCAOĞLU'NA TEPKİ

  Yıllardır stat özlemi içinde olan Göztepe ve Karşıyakalı futbolseverler, iptal kararıyla şok yaşarken, CHP'li İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu'na sert tepki gösterdiler.

  "O STAT OLACAK, SÖZÜNÜ TUT"

  Göztepeliler, Mustafa Kemal Sahil Bulvarı'nda devam eden kıyı tasarım çalışmalarını kapatan bariyerlere spreylerle, "O stat olacak. Kocaoğlu sözünü tut" yazısı yazarken, belediye ekipleri sabah yazıları siyah boya ile kapattı.

  İzmirliler CHP li başkan Aziz Kocaoğlu na isyan etti #1

  Karşıyakalılar da hayalini kurdukları stadın engellenmesine sessiz kalmadı. Yeşil-kırmızılıların da Bostanlı sahilindeki duvarla spreylerle tepki yazıları yazdığı bildirildi. Stat ihalelerinin iptali sosyal medyada da büyük yankı buldu.

  "TEBRİKLER BAŞKAN, YİNE ENGELLEMEYİ BAŞARDINIZ"

  Her iki takımı taraftarları Başkan Kocaoğlu'nu mesaj yağmuruna tuttu. Sosyal medyada yapılan eleştirilerde de "İzmir'i her yağmurda sel basarken sesi çıkmayan Kocaoğlu, stadımız söz konusu olduğunda gürlüyor. O statlar tüm engellemelere karşı yapılacak. Göz-Göz-Kaf-Kaf omuz omuza verip statlarını alacak. Tebrikler başkan, yine engellemeyi başardınız" şeklinde ifadeler kullanıldı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir