Petrol
113.19
2.85%
Euro
17.8272
-2.47%
Dolar
16.8844
-2.70%
Altın
992.35
-2.31%
Borsa
2554
0.43%
Bitcoin
364.039
1.11%
26ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 26 C
  Ahmet Hakan'dan Pervin Buldan'a gelmeseydin yanıtı

  Ahmet Hakan'dan Pervin Buldan'a gelmeseydin yanıtı

  Ahmet Hakan Pervin Buldan'ın "Geçmiş olsuna gittiğime pişmanım" sözlerine yanıt verdi.
  • Haber Merkezi
  • 27.02.2016 - 08:17

  Ahmet Hakan dan Pervin Buldan a gelmeseydin yanıtı #1

  Geçtiğimiz günlerde Ahmet Hakan köşesinden HDP'yi "Kendinizi patlatsanıza" gibi cümlelerle eleştirmiş, HDP'liler buna sert tepki göstererek içinde kokak ve kaypak geçen yazılı bir açıklama yayınlamıştı.

  Hakan'ın sözlerine kızan HDP'lilerden biri de Pervin Buldan'dı. Buldan twitter hesabından "Ahmet Hakan saldırıya uğradığında evine geçmiş olsuna gitmiştim. Şimdiye kadar yaptığım hiçbir şeyden bu derece pişmanlık duymamıştım." dedi.

  "MUHATABIMA DERİN PİŞMANLIKLAR YAŞATIRIM"

  Ahmet Hakan'dan Buldan'ın bu sözlerine yanıt gecikmedi. "Gelmeseydin" konulu yazı kaleme alan Hakan şu ifadeleri kullandı;

  "Pervin Buldan gibi pişmanlık yaşamak istemeyenlere sesleniyorum; Bundan böyle başıma herhangi bir bela gelirse, mesela hastalanırsam, ya da yakınımı falan kaybedersem bana geçmiş olsun ya da başın sağ olsun falan demeyin. Çünkü bana "Ama bana geçmiş olsun dedi, ama bana başın sağ olsun dedi, ama bana su verdi" falan demem, gerektiğinde en sert şekilde eleştiririm. Ve muhatabıma çok derin pişmanlıklar yaşatırım. Kısacası Ali Ekber Çiçek üstadımızın dilinden söylersem;

  "Kılma cenazemi, lazım değilsen"

  KORKAK VE KAYPAK'A YANIT

  HDP'nin kendisine korkak ve kaypak dediğini de belirten Hakan "Silahlı ya da silahsız herhangi bir örgütüm yok, sırtımı dağlara, bağrımı ovalara yaslamıyorum. Yanımda yöremde canlı bomba olacak denli gözü dönmüş bir tek kişi bile yok. Buna rağmen silahlı terör örgütünün hışmını üzerime çekecek yazılar yazabiliyorum Bu mudur korkaklık?" ifadelerini kullandı.

  Ahmet Hakan dan Pervin Buldan a gelmeseydin yanıtı #2

  Ahmet Hakan dan Pervin Buldan a gelmeseydin yanıtı #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir