Galatasaray'da 10 kişiyle alınan galibiyete prim verilecek

Galatasaray'da en kritik anda gelen 3 puanın mutluluğu yaşanıyor...

Sarı-kırmızılı ekip, ikinci yarının tamamında 10 kişi oynadığı Gaziantep karşılaşmasında müthiş bir mücadele ortaya koyarken, üstelik kaçan bir de penaltıya rağmen 90+1'de gelen golle zafere uzandı.

Elde edilen bu zorlu galibiyete en çok sevinen isimlerden biri de kuşkusuz Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ti. Öyle ki Özbek, son düdük çalar çalmaz soluğu soyunma odasında aldı. Oyuncularına burada duygusal bir konuşma yapan sarı-kırmızılı kulübün patronu, sözlerinin sonunda bir de müjde vererek takımdaki havayı en yüksek seviyeye çıkardı.

Galatasaray'da 10 kişiyle alınan galibiyete prim verilecek

"Bizi gururlandırdınız, hakkınızı vereceğiz"

3 puanda katkısı bulunan tüm futbolculara tek tek teşekkür eden Dursun Özbek, "Böyle bir galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Bizi gururlandırdınız. Burada taraftarımızın önünde müthiş bir bütünlük yaşandı. İşte bizim görmek istediğimiz de bu." dedi.

Dursun Özbek, "Biz Galatasarayız, rakibi de yeneriz hakemi de yeneriz. Sizler de bu güzel ve anlamlı galibiyetin ödülünü alacaksınız." ifadelerini kullandı.

Başkan'ın detay vermese de bir prim hazırlığında olduğu, Kasımpaşa maçı öncesinde bunu teknik ekip ve takıma açıklayacağı öğrenildi.

Galatasaray'da 10 kişiyle alınan galibiyete prim verilecek