Euro
11.1924
1.02%
Dolar
9.6026
1.08%
Altın
553.67
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
587.851
-0.82%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 18 C

  Sarp Apak: Bugün eşcinseli daha iyi canlandırırım

  Avrupa Yakası’nın Tanrıverdi’si olarak tanınan Sarp Apak, kendini anlattı.
  • 25.01.2015 - 11:19
  Sarp Apak: Bugün eşcinseli daha iyi canlandırırım

  sarp akaya

  Ünlü oyuncu Sarp Apak, GQ Dergisi’ne çarpıcı açıklamalar yaptı.

  “Ben çok bilinçsiz yaşayan bir insanım. Çocukluğum filan hep böyle gülelim eğlenelim, hiç sıkıntıya girmeyelim modundaydı. Çok geç büyüdüm” diyen Apak, ekledi: “Yaşıtlarımın mesleklerine, geleceklerine karar verdiği yaşlarda ‘Ben ne iş yapacağım, bilmiyorum ki bir şey’ diyordum. Derslerle filan zaten alakam yoktu. Sonradan sonraya hayatın bana yön buldurduğunu gördüm. İşte burada da kırılma insanları giriyor devreye. Annem gibi, Gülse Birsel gibi, hayatıma giren kadınlar gibi...”

  Son olarak başrolünü Özge Özpirinçci ile paylaştığı ‘Karışık Kaset’ adlı sinema filmiyle hayranlarının karşısına çıkan Apak, oyunculukla ilgiliyse şunları söyledi: “Oyunculuk eğitimi aldım okulda ama hiçbir zaman tek yumruklu boksör olmak iyi değildir. Çok iyi bir komedyensindir, çok iyi komedi oynarsın, yani sağın çok kuvvetlidir ama seni solundan indirirler. Nakavt olursun. ‘Sağı iyidir Sarp’ın, solu zayıftır, soluna çalışın’ dediklerinde ben çok iyi bir sol çıkarırsam ancak o zaman alırım maçı. O yüzden çok yönlü gelişmem gerekiyor.”

  "BUGÜN EŞCİNSELİ DAHA İYİ CANLANDIRIRIM"

  Apak, “Bugüne dek içinize sinmeyen bir rolünüz oldu mu?” sorusunu şu sözlerle yanıtladı: “Var. ‘Aşk Geliyorum Demez’ filminde konuk oyuncuydum ve bir gay rolü oynamıştım. Kendimi izleyince hiç beğenmedim. Bugün bir eşcinseli çok daha iyi canlandırabilirim. O filmdeki herkes benim canım ciğerim, arkadaşım, ustam; burada mevzu bahis benim başarısızlığım.” ‘

  "BİR MEZEDEN İBARET OLMAK CANIMI SIKAR"

  Hayatta dert ettiği birkaç şeyden birinin gücün karşısında kendini bozan insanlar olduğunu dile getiren Sarp Apak, ekledi: “Babam yaşında adamın benim karşımda kendini bozması, beni utandırdığı gibi üzüyor ve sinirlendiriyor. Bazılarının gözünde belki sadece bir selfie, belki Twitter’da bir retweet, belki de muhabbette hava atmak için kullanacağı bir mezeden ibaret olmak canımı sıkar.”

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir