Euro
15.2341
-0.44%
Dolar
13.4588
-0.36%
Altın
797.1950
-0.41%
Borsa
1910
-5.02%
Bitcoin
495.446
2.15%
0ºC
İstanbul
Çok bulutlu 0 C
  Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Suriye zirvesi sona erdi

  Erdoğan ve Kılıçdaroğlu'nun Suriye zirvesi sona erdi

  Başbakan Erdoğan ve CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun Suriye zirvesi sona erdi..
  • 24.06.2012 - 13:43

  Erdoğan ve Kılıçdaroğlu nun Suriye zirvesi sona erdi #1

  Türk askeri uçağının Suriye tarafından düşürülmesinin ardından Başbakan Erdoğan, TBMM'de grubu bulunan siyasi partilerden görüşme talebinde bulunmuştu. Erdoğan bu çerçevede ilk olarak CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ile bir araya geldi. Başbakanlık Resmi Konut'ta saat 14.00'da başlayan görüşme 1 saat sürdü. Görüşmeye Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak ile CHP milletvekili Osman Korutürk de katıldı.

  HAVACI TÜMGENERALDEN GÖRSEL SUNUM

  Bu arada toplantı ile ilgili ilginç bir ayrıntı dikkat çekti. Zirveye katılan isimler arasında kamuoyuna açıklanmayan Harekat Daire Başkanı Hava Tümgeneral Ateş Mehmet İrez toplantıda olayla ilgili görsel sunum yaptı.

  MUHALEFETLE SURİYE ZİRVESİ

  Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Türk Hava Kuvvetleri'ne ait askeri uçağın Suriye tarafından düşürülmesiyle ilgili gelişmeler hakkında bilgi vermek ve görüş alışverişinde bulunmak üzere CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve BDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ı yarın görüşmeye davet etmişti.

  İlk görüşme saat 14.00 itibariyle CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'yla yapılıyor. Görüşmede düşürülen Türk jetiyle ilgili görsel sunum da yapıldı. 

  SURİYE ZİRVESİ SONRASI CHP LİDERİNİN YAPTIĞI SERT AÇIKLAMA

  ZİRVEDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

  Erdoğan ve Kılıçdaroğlu nun Suriye zirvesi sona erdi #2


  Görüş Bildir