Euro
10.0482
0.08%
Dolar
8.4741
-0.01%
Altın
492.99
-0.2%
Borsa
1.414
0.35%
Bitcoin
330.150
1.99%
26ºC
İstanbul
Açık 26 C
  Cannes'a katılan Cansu Dere kırmızı halıda önemsenmedi

  Cannes'a katılan Cansu Dere kırmızı halıda önemsenmedi

  Cannes Film Festivali'ne katılan Cansu Dere ve Fahriye Evcen'i kırmızı halıda kimse önemsemedi.
  • Haber Merkezi
  • 20.05.2015 - 09:40

  Geçtiğimiz günlerde düzenlenen Cannes Film Festivali'ne Türkiye'den Cansu Dere ve Fahriye Evcen katıldı. Cannes'da kırmızı halıya çıkmak demek, bütün dünya medyasının kameralarının üzerinde olması demektir. Ancak bu kez kırmızı halıda ilginç bir olay yaşandı. Cansu Dere kırmızı halıya çıktığında kameralar başka yöne bakıyordu.

  SEMERCİOĞLU DALGA GEÇTİ

  Cengiz Semercioğlu konuya ilişkin bugünkü köşesinde bu ayrıntıya yer verdi. Fahriye Evcen ve Cansu Dere'nin halini dalga geçer bir üslupla kaleme alan Semercioğlu "Bu kız da kim? diyerek bile deklanşöre basmıyorlar.." dedi. İşte o yazı...

  "CANSU KİME POZ VERİYOR"

  "Ünlü oyuncular, ödüle aday filmlerin yönetmenleri kırmızı halıya çıkmadan önce anons edilirler "“Bilmem kim geliyor kırmızı halıya, şimdi de şu geliyor” diyerek..."

  Cannes a katılan Cansu Dere kırmızı halıda önemsenmedi #1

  Dünyanın en büyük ajansları, gazetelerin foto muhabirleri de hemen pozisyon alırlar en güzel kareyi yakalayabilmek için. Bu bilgiler sonrasında şimdi Cansu'nun şu fotoğrafına bir bakın. Cansu poz veriyor da kime veriyor?

  Fahriye Evcen Cannes Film Festivali'ne katıldı İZLE

  "BU KIZ DA KİM" DİYEREK BİLE BASMIYORLAR

  Arkadaki foto muhabirlerinin umrunda değil. Kendi aralarında muhabbete dalmışlar, kırmızı halıya çıkacak ünlüyü bekliyorlar.. "Bu kız da kim" diyerek ilaç niyetinde bir kare bile deklanşöre basmıyorlar..

  "SPONSORA POZ VERİYORLAR"

  Cansu için öyle de Fahriye için farklı mı? O da poz verdi ama kimse dönüp bakmadı. Peki bu pozları kime veriyor güzel oyuncularımız? Söyleyeyim. Sadece sponsorun orada hazır bulundurduğu tek bir fotoğrafçıya.."

  Cannes a katılan Cansu Dere kırmızı halıda önemsenmedi #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir