Euro
15.2693
-0.21%
Dolar
13.5356
0.21%
Altın
799.9530
-0.07%
Borsa
1920
0.53%
Bitcoin
498.750
6.87%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C
  Sevgilisi İlker İnanoğlu'nun ayaklarını öptü - Foto

  Sevgilisi İlker İnanoğlu'nun ayaklarını öptü - Foto

  Zeynep Mutlu, Bodrum tatilinde sevgilisi İlker İnanoğlu'nun ayağını öperken görüntülendi!
  • 28.08.2012 - 11:15

  Sevgilisi İlker İnanoğlu nun ayaklarını öptü - Foto #1

  Sekiz aydır flört eden ünlü oyuncu İlker İnanoğlu ile sevgilisi Zeynep Mutlu'nun mutlulukları, hep kulağıma çalınırdı. İnanoğlu'nun ailesi tarafından da el üstünde tutulan Zeynep Hanım'ın, İlker Bey'i deliler gibi sevdiği söylenirdi; doğruymuş. Hem de kesinlikle ikna oldum!

  FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN..

  HEMCİNSLERİ KIZACAK AMA

  Bodrum'da görevli arkadaşım Fuat Çağdaş, yine tüm rakiplerini atlatıp, İlker İnanoğlu ile Zeynep Mutlu'nun aşkları hakkında söylenenleri haklı çıkaran fotoğrafların altına imzasını attı. Baksanıza Zeynep Hanım, Bodrum tatillerinde üstüne titrediği sevgilisi İlker İnanoğlu'nun ayağını öpüyor; hem de defalarca... Üstelik başına bile koyuyor! Eminim hemcinsleri bu fotoğrafları gördüğünde, Zeynep Hanım'a çok kızıp; söylemediklerini bırakmayacaklar!

  HOŞ GÖRÜNTÜLER DEĞİL

  Bir erkek olarak bence de hoş görüntüler değil ama kime ne! Görünen o ki, sevgilisinin ayağını öpen, başına koyan Zeynep Hanım, bunları yapabilecek kadar aşık ve çok 'mutlu'... Bu arada İlker Bey, zaten arasının çok iyi olduğunu bildiğim Zeynep Hanım'ın ilk evliliğinden olan kızı Nazlı Kuleberoğlu, kardeşi ve görümcesi Mehmet-Melisa Mutlu ile Bodrum'da maaile tatil yapmış. Bu görüntü, aşıkların çok yakında evlenebilecekleri iddiasını da haklı kılıyor gibi. Ne diyelim; Allah mutluluklarını bozmasın...

  Bülent Cankurt/Sabah


  Görüş Bildir