Euro
14.009
4.02%
Dolar
12.369
3.08%
Altın
712.88
3.27%
Borsa
1.776
-2.35%
Bitcoin
712.820
1.25%
16ºC
İstanbul
Açık 16 C

  Beyoğlu'nda kaçan kurbanlık dana tünele girdi İZLE

  Beyoğlu'nda sahibinin elinden kaçan kurbanlık dana, Kağıthane Tüneli'ne girdi. Sahibine zor anlar yaşatan dana, trafiği de birbirine kattı.
  • 23.09.2014 - 10:47
  Beyoğlu'nda kaçan kurbanlık dana tünele girdi İZLE

  dana

  Beyoğlu, Piyalepaşa Bulvarı üzerinde gece saat 00.30 sıralarında sahibinin elinden kaçan kurbanlık, Bomonti istikametinde yol boyunca ilerlemeye başladı. Sahibini arkasından koşturan dana bu sırada yol üzerinde bir akaryakıt istasyonuna daldı.

  MOTOSİKLETLE YOLUNU KESMEYE ÇALIŞTILAR

  Dananın kaçtığını gören motosikletli gençler de hayvanın yakalanması için seferber oldu. Gençler motosikletleriyle dananın yolunu kesmeye çalıştı; fakat kurbanlık hayvan bariyerlerin üzerinden atlayıp Sıracevizler Caddesi'ne girdi. Kurbanlık dana, cadde üzerinde ters yönde ilerlemeye başlayarak trafiği tehlikeye soktu. Hayvanı gören araç sürücüleri hız düşürerek yavaşlamak zorunda kaldı. Bu sırada motosikletli gençler tarafından yol boyunca dananın önü kesildi; ancak başarılı olunamadı. Oldukça ürktüğü görülen hayvan, cadde boyunca ilerleyip Kağıthane Tüneli'ne girdi.

  Beyoğlu'nda kaçan kurbanlık dana tünele girdi İZLE

  TÜNELDE YAKALANDI

  Kurbanlık, tünel içerisinde çalışma yapan işçilerin de yardımıyla kıstırılarak 20 dakikalık kovalamaca sonucu yakalandı. Fakat tünelden çıkartılmak istenen dana, sahibini yerde sürükleyerek tekrar kendini kurtardı ve tünel içerisine doğru hızla kaçtı. Tünelin içinde ilerleyen kurbanlık hayvanın bir süre sonra sahibi tarafından tekrar yakalandığı öğrenildi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir