Euro
10.063
0.91%
Dolar
8.5314
1.24%
Altın
481.72
-0.89%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
405.200
0.47%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C
  Çocuklar için oyun odası tasarım fikirleri

  Çocuklar için oyun odası tasarım fikirleri

  Evinizin bir odasını çocuğunuzun zihinsel ve bedensel gelişimine destek olacak bir oyun odasına ayırmaya ne dersiniz?
  • 30.09.2015 - 10:19

  Çocukların gelişimi açısından rahatça oyun oynayabilecekleri, film izleyebilecekleri, arkadaşları ile rahatça zaman geçirip hayal güçlerini geliştirmeleri açısından onlara ait bir oyun odası yapmanız gerekiyor.

  Çocuklar için oyun odası tasarım fikirleri #1

  Oyun odaları çocukların hayal güçlerinin gelişimi açısından oldukça önemli, aynı zamanda eğlenceli ve rahat hareket alanı sağlayan bir şekilde dekore edilmelidir.

  Çocuklar için oyun odası tasarım fikirleri #2

  Eğlenceli ve eksiksiz bir oyun odası dekorasyonunda, çocukların rahatça resim ve yazı çalışmaları yapabilmeleri için, renkli küçük masa sandalyeler, eğlenceli puflar, oyuncaklarını rahatça toplayabilmeleri için rengarenk oyuncak kutuları ya da sepetleri ve yazı tahtaları olmalıdır. Mümkün olduğu kadar oyun odası dekorasyonunda çocukları için üretilen anti bakteriyel halılar tercih edilmelidir.

  Çocuklar için oyun odası tasarım fikirleri #3

  Oyun odaları için halı seçimleri bu konuda çok önemli bir yere sahiptir, hem olası kazalarda yumuşak bir zemin, hem alanı soğuktan korumak hem de sağlıklı mikroplardan arındırılmış bir zemin açısından çok önemlidir. Oyun odası dekorasyonları genelde canlı ve dikkat çekici renklerde dekore ediliyor. Siz de öne çıkan, çocukların ilgisini çeken canlı renkleri tercih edebilirsiniz.

  Çocuklar için oyun odası tasarım fikirleri #4

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir